top of page

1986'dan bu yana

 

Sizlerleyiz

 

1986 yılında Yazıcıoğlu İşhanı 3. katta Commodore 64 ile başlayan serüvenimiz Amiga, Amiga Dünyası Dergisi, toplama bilgisayar, PC oyunlar, PlayStation 1, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation 4 cihaz, oyun ve aksesuar satışı ile devam etti. Uzun yıllardır giriş kattaki yerimizde sizlere güler yüzle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Notebook aksesuarları (adaptör, pil, soğutucu), monitör, GP pil, kulaklık (yastık ve kafa bandı yenileme), sünger, silikon, kulaklık hijyen kılıf, kendi imalatımız olan mouse pad (muhtelif ebatlarda), notebook teknik servis ve birçok konuda ürün çeşidimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

İhtiyacınız olan ürünleri ister mağazamızdan gelip görerek alabilir, uzakta iseniz telefon ile sipariş verebilir veya sitemizden güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

​Hizmet kategorilerimiz arasında web site tasarımı ve profesyonel fotoğraf çekimi de yer almaktadır. İhtiyacınıza uygun mobil uyumlu web site tasarımları ile markanızı dijitalde ileriye taşıyabilir, profesyonel fotoğraf hizmetimiz ile; ürün, katalog ve diğer ihtiyaçlarınıza yönelik çekimlerle markanızın/ürünlerininiz fotoğraflarını stüdyo ortamında çekebiliriz.

 

Sorularınız veya merak ettikleriniz için iletişim numaralarımızdan, e-mail veya iletişim sayfamızdaki form üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal medyadan bizleri takip etmeyi unutmayın.

bottom of page